• Свеж
Биодерма Атодерм Интензивно Пенење Гел Миење На Телото За Многу Сува Кожа-6. фл. оз

Биодерма Атодерм Интензивно Пенење Гел Миење На Телото За Многу Сува Кожа-6. фл. оз

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Уживајте во богато миење на телото кое се бори против надразнувачите одговорни за сува кожа без детергенти за сушење на кожата со Гел За Интензивно Пенење Атодерм. Нежно исчистете ја кожата и смирете ја непријатноста и иритацијата Со Гел За Интензивно Пенење Атодерм, сето тоа истовремено зајакнувајќи ја заштитната бариера на кожата. Смирете ја и утешете ја сувата, иритирана кожа со нежно дневно чистење. Нанесете и пенете на влажна кожа, исплакнете темелно, а потоа нежно исушете.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20