• Свеж
Нулум Сиера Марокански Дијамант Надворешен Тепих, 5 '3 7 ' 6

Нулум Сиера Марокански Дијамант Надворешен Тепих, 5 '3 7 ' 6

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Смрека вашиот двор простор со Нулум Серна Отворен Простор Килим е современ стил. Овој килим се одликува со геометриски дизајн инспириран Од Мароко во вашиот избор на достапни двобојни нијанси. Забавни форми на дијаманти танцуваат низ издржлива, 100% пропиленска конструкција. Стирен бутадиен гумената подлога го прави овој килим погоден и за внатрешна и за надворешна употреба, така што можете да го поставите насекаде во или околу вашиот дом за момент, современо ажурирање. Со вашиот избор на достапни опции за големина, можете да го прилагодите овој акцент на подот за целосно да се координирате со вашиот сегашен декор.Димензии : 10 х 14 стапки. 3,75 х 5,58 стапки. 5,25 х 7,5 стапки. 6.25 х 9.17 стапки. 7,5 х 10,75 стапки. 7,5 х 7,5 стапки. 8,67 х 13 стапки. Изберете од достапни бои. Изработени од 100% полипропиленски материјал. Марокански инспириран, геометриски модел. Стирен бутадиен гумена подлога. Изберете од достапните опции за големина. Погоден за надворешна употреба. Место чиста колку што е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи