• Свеж
Сенелие Латур Пастел Спреј Фикс, 400мл

Сенелие Латур Пастел Спреј Фикс, 400мл

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

Идеален за слоевитост со меки пастели или заштита на завршената работа, ОВОЈ ЛАТУРЕН Фиксатор ги одржува вашите цртежи јасни и без дамки. Јасен фиксатор направен од смола и база на алкохол. Лесно се прска. Спреј постојано доколку е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20