• Свеж
Шлем Вшмукување Чаша Мотоцикл Шлем Круна Вшмукување Чаша Круна Декорација Глава Морон

Шлем Вшмукување Чаша Мотоцикл Шлем Круна Вшмукување Чаша Круна Декорација Глава Морон

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Опис. Дали барате декорација на кацига за мотоцикли? Ако одговорот е да, тогаш овој производ може да биде добар избор за вас. Изработен од врвен силиконски материјал за издржлива употреба. Светла боја и дизајн на обликот на круната, двојна вшмукувачка чаша,не е лесно да падне. Карактеристики. - Боја : Сива. - Материјал : Силикон. - Големина : околу 9х9х6см/ 3, 54х3, 54х2, 36 инчи. - Изработен од премиум силиконски материјал, издржлив и корисен. - Силиконските вшмукувачки чаши се на допир. - Можете да го истегнете по своја волја, нема лесно да се деформира. - Светла боја и дизајн на обликот на круната, креативен и роман. - Одлична декорација на круната на кацигата за мотоцикли за пријателите. Изработен од премиум силиконски материјал, издржлив и корисен. |Силиконските вшмукувачки чаши се на допир. |Можете да го истегнете по желба, нема лесно да се деформира. |Светла боја и дизајн на обликот на круната, креативен и роман. |Одлична декорација на круната на кацигата за мотоцикли за пријателите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи