• Свеж
Фистер 3-Функционален Рачен Туш Во Четкан Никел LG16200K

Фистер 3-Функционален Рачен Туш Во Четкан Никел LG16200K

DEN 3295.36

Стока
Во продавницата

Pfister 3-Функционален Рачен Туш Во Четкан Никел Lg16200kfeutaures : Ги Исполнува барањата НА ADA/ANSI A117.1, обезбедувајќи пристапност до сите лица со посебни потреби. Ги исполнува Или надминува Стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Заживувачкото и пулсирачкото поставување применува директен притисок за да помогне во ублажување на напнатоста. Поставувањето дожд обезбедува поголема покриеност и мек, рамномерен проток за релаксирачко искуство со туширање. Заживувачкото поставување помага во ублажување на напнатоста. 1-дупка инсталација. Спецификации : Гаранција На Производителот : Пфоре Гаранција. Инсталација : 1-Дупка. Заврши : Четкан Никел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84