• Свеж
Винфун Земете Заедно Фоникс Плеер-Унисе играчка Се Препорачува За Деца Години и нагоре

Винфун Земете Заедно Фоникс Плеер-Унисе играчка Се Препорачува За Деца Години и нагоре

DEN 447.84

Стока
Во продавницата

Со Винфун Земете Заедно Фоника Плеер вашиот предучилишна возраст може да ги преземе заедно фоника плеер да почне учење на основите! Постојат 5 режими активност кои вклучуваат азбука и писмо звуци,правопис, фоника игра, најдете ја Игра, и создавање музика! Нека малиот ум истражува, учи и биде креативен. Постојат 8 програмирани мелодии за стимулирање на вашето дете. 6 Реални Звуци на Инструменти вклучуваат Пијано, Виолина, Труба, Ѕвонче и Гитара. Постои вградена рачка за преносливост и да се земе играчот во движење, одлично за патување! Наменет за деца на возраст од 2 години и постари. 2 bat батерии се потребни за игра и се вклучени во полето. Играчка за учење која помага во развојот на Фини Моторни Вештини и Комуникациски Вештини додека се забавувате. Играчката за учење има повеќе светли бои за да го привлече вниманието на вашето малечко и да ја поттикне играта. Винфун Земете Заедно Фоника Играчи. 5 Режими На Активност Што Вклучува звуци Од Азбука и Букви, Правопис, Игра Со Фоника, Најдете Ја Играта И Создавање Музика. 8 Програмирани Мелодии. 6 Реални Звуци На Инструменти, Пијано, Виолина, Труба, Ѕвонче и Гитара. Кпс Родителство Систем/Фаза 4 : Учење, Фини Моторни Вештини, Комуникација. Одличен Роденденски Или Празничен Подарок за Секое Дете На Возраст Од 2 години и повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи