• Свеж
Готвач Бади Затоплување Плоча Бела

Готвач Бади Затоплување Плоча Бела

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Чувајте ја храната топла со Чинијата За Затоплување Од Готвачот Бади. Едноставно ставете ја чинијата во микробранова печка неколку минути. Центарот на каменот станува жежок додека рачките остануваат ладни на допир. Гранитното јадро ја пренесува топлината во садот. Отстранлив гранит вметнете за лесно чистење. Може да се користи во затворени простории или на отворено, не се потребни кабли или батерии. Изработени од бела пластика со гранит вметнете дека мерките . Готвач Пријател Затоплување Плоча : Ја одржува храната топла подолго време. Камениот центар станува жежок, додека неговите рачки остануваат безбедни за допир. Нема жици, нема хемикалии, нема батерии. Безбеден за употреба на сите површини. Микробранова плоча за затоплување е направена од полипропилен и гранит. Отстранлив центар за лесно чистење. Димензии : 9 "Л х 10.25" В х 1 " Х.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68