• Свеж
Уметност ОД СЛОБОДНИ УМЕТНОСТИ Комплети За Сликање Дијаманти за Возрасни 16х20 Премиум Природен Лак

Уметност ОД СЛОБОДНИ УМЕТНОСТИ Комплети За Сликање Дијаманти за Возрасни 16х20 Премиум Природен Лак

DEN 207.52

Стока
Во продавницата

Без разлика дали ќе го наречете Дијамантско Сликарство, Боја По Броеви Со Дијаманти, Сликање СО 5Д Пиксели или Сликање Со Скапоцени Камења, овој блескав занает нуди и релаксација и ослободување од стрес. Започнете дијамантско сликарство Со Дијамантска Уметност, компатибилно Со Дијамант Доц! Насликајте со прекрасни 13 фацетирани дијаманти на висококвалитетна печатена ткаенина во боја. Содржи : претходно печатено парче ткаенина, послужавник за сортирање, игла за апликатор соonomономски зафат, восок, вреќи за складирање и нагласи доц претходно подредени по боја. 5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни : Боја по број користејќи дијамантски точки на прекрасно печатено шарено платно од ткаенина на допир од свила; Точките се претходно подредени по боја. Додатоци за сликање дијаманти : Платно, доц, восок, послужавник и пенкало за сликање дијаманти плус чекор-по-чекор инструкции што се јасни и лесни за читање; забавна активност за деца и возрасни од сите возрасти; прави одличен подарок. Дијамантска уметност за возрасни и комплети за сликање дијаманти за деца : Откријте го вашиот внатрешен уметник и добијте изработка; Истражете широк асортиман на слики со сам дизајн мали, големи, делумни и целосни вежби. Висококвалитетни Кристални Дијаманти : овој комплет има лепила на база на вода за да ги одржува вашите скапоцени камења цврсто на место, врвни фацетирани скапоцени камења за да ја рефлектираат светлината на ВАШАТА 3Д слика. Компатибилен Со дијамант Доц дијамант сликарство комплет. Занаети за возрасни : Ако сакате вкрстен бод, вез или сликање, ќе ви се допадне овој блескав занаетчиски проект; Набавете додатоци и алатки за дијамантска уметност, пенкала, складирање, материјали плус Скапоцени камења во виножито од бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи