• Свеж
Сан Ремо Противтежинска Столица Во Измиена Сива Таупе-24 Висина На Седиштето

Сан Ремо Противтежинска Столица Во Измиена Сива Таупе-24 Висина На Седиштето

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Понудете топол, привлечен изглед во вашата кујна, трпезарија, бар или салон со овие столчиња од цврсто дрво од Меѓународни Концепти. Овие прекрасно изработени столици се дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што го зајакнува традиционалниот и елегантен изглед кој лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на оваа привлечна и издржлива столица. Спарете се со една од широк спектар на маси од цврсто дрво Од Меѓународни Концепти и создадете совршено место за собирање во вашиот дом! Бројач висина столче. Изработени од цврсто дрво. Кутија седиште изградба за лесно склопување. Измиени сива тегет завршница. Летва назад. Димензии на столот : 17.32" W x 20.67 "D x 39.17" H. Димензии На Седиштето : 24.02" H x 17.32" W x 16.34 " D. Избришете чист. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба. Подготвени да се соберат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел В

DEN 1.00