• Свеж
Плутон Титаниум Свадба Бенд

Плутон Титаниум Свадба Бенд

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен премин и гумени стапала против лизгање. Перницата е достапна како опционална. Сиеста Делукс кревети се достапни во различни големини и бои.Робусна пластика, Опремена со потпирач за глава,Перфорирано дно за правилна вентилација,стапала Против лизгање кои обезбедуваат голема стабилност,може да се совпаднат со Опуштете се 45/2 за поголема удобност. Должина на сечилото : 12 инчи. Ширина на сечилото : 9-1/2 во. Должина на рачката : 30 инчи. Материјал На Сечилото : Кален Челик . Рачка Материјал : Северна Белаoodвуд . Сечилото Точка Стил : Плоштад . Тип На Сечилото : Отворете Го Грбот . Должина на штекерот : 11 инчи. Посебни Карактеристики : Со Челик И Дрво Д-Зафат, Чекор Напред И Двојна Занитвам . Употреба : За Пренос На Тежок И Лабав Материјал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел В

DEN 1.00