• Свеж
Minecraft-Креирај, Истражуваат, Преживее Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Minecraft-Креирај, Истражуваат, Преживее Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ова е дизајнирано со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Трендови Меѓународни Minecraft-Креирај, Истражуваат, Преживее 2 Ѕиден Постер : Чиста, модерна рамка за постер достапна во различни бои за да го надополни секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Карактеристики на производот

Поврзани производи