• Свеж
Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојна : Xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Копче Стил На Шема На Јака : Дебелина На Печатење На Ноќта На Вештерките : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; излегување; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларија; Патување Што добивате : 1 x Дуксери За Женска Табела : големина : С БИСТА : 110см/43.31" Ракав : 62см/24.41" рамо : 60см/23.62" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 116см/45.67" Ракав : 63см/24.80" рамо : 61.5 См/24.21" Должина : 70см/27.56" Големина : Л БИСТА : 122СМ/48.03" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Xl Биста : 128см/50.39" Ракав : 65см/25.59" Рамо : 64.5 См/25.39" Должина : 74см/29.13" Големина : 2xl БИСТА : 134СМ/52.76" Ракав : 66см/25.98" Рамо : 66см/25.98" Должина : 76см/29.92"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Удобен Материјал : 100% Полиестер, материјалот е густ и удобен,ве загрева во fall и зима. Дизајн : Модни Дуксери За Жени / Печатење На Ноќта На Вештерките / Јака Со Копчиња / Без Патент / Со Џебови / Со Качулка / Со Врвка За Влечење Лабав Стил / Секојдневни Врвови За Жени / Дуксер за Жени. Натпревар : Облеката Со Долги Ракави е лесна За спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Забелешка : машина за перење/Рачно перење ладно препорачано, не избелувајте. Ве молиме известете ни дали има прашање или проблем на есенската облека, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20