• Свеж
Каролини Богатства BB4148CO Среќен Елка Борзои Керамички Украс, во, разнобојни

Каролини Богатства BB4148CO Среќен Елка Борзои Керамички Украс, во, разнобојни

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Каролини Богатства BB4148 CO1 Среќен Елка Борзои Керамички Украс, 3 во, разнобоен Керамички Украс кој раса специфични Borzoi/руски Волчјак уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи