• Свеж
Bpb24-Ds Bazooka Двострана Bluetooth Партија Бар СО Led Осветлување Систем

Bpb24-Ds Bazooka Двострана Bluetooth Партија Бар СО Led Осветлување Систем

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Земете партијата надвор од патот Со Базука 24 во. Bluetooth Двострана Партија бар Надвор Од Патот Звучна Лента и LED Осветлување Систем. Ова ги има сите исти карактеристики и истите 450 вати максимална излезна моќност како и оригиналната Лента За Забави, но вклучува два дополнителни звучници од морска класа. Дополнително, користејќи нова технологија за звучници, мешунките имаат и звук напред и наназад! Спојте го ова со поместување НА ЛЕД-Лентата За Осветлување до дното на шипката, а новата Двострана Лента за Забави е се што ви треба за целосно да ја наполните Вашата Sx S или количка за голф со одличен звук и осветлување! Без разлика дали имате АТВ, количка за голф или Sx S, овој систем за забави надвор од патот е задолжителен додаток! 10 вистински звучници Од Морско одделение, Предни и задни Мешунки за звучници за отпуштање и 4 инчи натоварени вуфери. 450w врв моќ интегриран засилувач со лесен пар интегриран Bluetooth и автоматско повторно поврзување. Надолу отпуштање RGB LED систем за осветлување со многу бои, модели на блиц и брзини. Безжичен далечински управувач и за Led Диоди и за музика. Инструкциите за далечинско спарување се достапни за преземање. Водоотпорен помошен влез од 3,5 мм за поврзување на кој било телефон, таблет или MP3. Водоотпорен помошен излез од 3,5 мм за лесно Пренесување на сигналот од лентата за забави до кој било друг аудио систем или надворешен сабвуфер. Sae додаток конектор за додавање НА LED светлосна лента. Светлосна лента не е вклучена. се препорачува исклучување На Главниот кабел за напојување или користење на главен прекинувач за напојување при складирање на вашата машина. Леано алуминиум интегриран 360 степен ротирачки скара монтажа систем со 2 издржливи леано алуминиумски нозе. Ве молиме преземете и прочитајте го упатството за сопственици подолу за вообичаени прашања и одговори.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68