• Свеж
Викерман 4.75 Сребрена Мат Топка Украс, По Торба

Викерман 4.75 Сребрена Мат Топка Украс, По Торба

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Викерман 4.75" Сребрена Мат Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и отпорна НА УВ за цел живот заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 4 орнаменти по пакување. Со толку многу опции забава боја, Викерман 4.75 во. Мат Топката Украс-Во собата на 4 го прави лесно да се ажурира Вашиот Божиќ декор. За Викермантовој производ гордо го прави Викерман, лидер во висококвалитетен декор за одмор. Основана во 1940 Година, Компанијата Викерман се етаблира како иновативна компанија посветена на надминување на очекувањата на нивните клиенти. Со широк спектар на извонредно реални зеленило, зеленило и убави дрвја, Викерман е име на кое можете да му верувате дека ќе ви помогне да создадете сакани празнични спомени од година во година.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00