• Свеж
Американски Честитки Мики Маус Клубхаус Хартија Партија Чаши, Оз, Грофот

Американски Честитки Мики Маус Клубхаус Хартија Партија Чаши, Оз, Грофот

DEN 104.00

Стока
Во продавницата

Малите ќе уживаат да го слават својот посебен ден со овие забавни И шарени Чаши мики Маус. Тие ги прикажуваат омилените клупски ликови на сите, вклучувајќи ги саканиот Мики Маус и неговите пријатели Глупав И Доналд Дак, кои се подготвени да бидат дел од свеченостите. Овие хартиени чаши за еднократна употреба од 9 Мл се идеални за секоја пригода, од детски роденденски прослави до забави со тематика на Мики Маус. Тие можат безбедно да држат ладни и топли пијалоци и да им помогнат на малите да ја задоволат жедта во текот на денот со настани. Кога забавата ќе заврши и гостите си одат дома, чистењето е брзо и лесно. Можете да ги координирате овие чаши за пиење со 8 пакети со други тематски садови, материјали и украси за маса исполнета со Магија На Дизни. Пакување од 8 хартиени чаши за еднократна употреба. Секоја чаша држи 9-мл. Може да содржи топли или ладни пијалоци. Функција Мики Маус, Глупав И Доналд Патка. Идеални материјали за забави за детска роденденска забава или забава со тематика на Мики Маус.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00