• Свеж
Дами Јога Панталони Дозвола, Тјанек Лето Удобност Одговара Се Водат Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Целосна Должина Активни Целосна Должина Салата Панталон

Дами Јога Панталони Дозвола, Тјанек Лето Удобност Одговара Се Водат Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Целосна Должина Активни

DEN 399.20

Стока
Во продавницата

Воведување на нашите премиум женски јога панталони, изработени со најголема грижа и прецизност. Овие јога панталони се изработени од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост. Дизајнирани специјално за љубителите на јога, овие панталони нудат исклучителна флексибилност и растегливост, овозможувајќи ви да се движите слободно и удобно за време на вашата пракса. Ткаенината нежно го прегрнува вашето тело, обезбедувајќи сигурно, но дишечко вклопување што го подобрува. вашите движења и промовира чувство на леснотија. Панталоните на нашите јога панталони се смислено дизајнирани да понудат одлична поддршка и сигурно вклопување без да предизвикаат непријатност. Останува на место за време на тренингот, обезбедувајќи ви доверба и стабилност што ви се потребни за да се фокусирате на вашата пракса. Овие јога панталони не само што се практични, туку и испуштаат стил и елеганција. Елегантниот дизајн, заедно со висококвалитетната ткаенина, дава модерен изглед кој лесно може да премине од студиото за јога во трчање средба со пријателите. Инвестирањето во овие висококвалитетни јога панталони значи инвестирање во вашата удобност, перформанси и стил. Искусете ја разликата и подигнете ја вашата јога пракса со нашите исклучителни женски јога панталони. Дами Јога Панталони Дозвола, Тјанек Лето Удобност Одговара Се Водат Хеланки Фитнес Трчање Салата Спортови Целосна Должина Активни Целосна Должина Салата панталони. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25.20 "Колк : 92см/36.22 " Должина : 98см/38.58". Опис : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! 2.Точка : Цврст, Висок Струк,Еластичен Струк 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење,јога носење 5.Панталоните се совршени За Вежбање Во Теретана, итн. Информации за производот : Сезона : Сите сезони Пол : Жени Стил : Мода, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Х панталони.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33