• Свеж
Арти-Женски Тркачки Резервоар Топ-Папа Мечка

Арти-Женски Тркачки Резервоар Топ-Папа Мечка

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Двојно игла шиење на полите. Топлина-поставена за да се минимизира намалувањето. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Ние носиме големини ДО 2 XL. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот., 65% полиестер/35% чешлан ПРСТЕН-откачи САД памук. можете да го носите овој спортски изглед на тркачка врата модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68