• Свеж
Спектра Премиум ГМ27Ц Резервоар За Гориво

Спектра Премиум ГМ27Ц Резервоар За Гориво

DEN 4435.84

Стока
Во продавницата

Сите Модели На Резервоари За Гас Спектра се потврдени за вклопување, форма и функција. Произведени според ИСО 9001/ТС 16949-сертифицирани стандарди за систем за квалитет. Увери на прецизна, пад-во инсталација. Единицата е дизајнирана да ги исполнува, формира и функционира барањата ое постигнати со искористување на нашата експертиза за дизајн на системот ЗА гориво ОЕ. Вклучен прстен за заклучување со секој резервоар за да се намали времето за инсталација и да се обезбеди целосна поправка. Изработен со отпорен на корозија, одобрен ОД ОЕ, Ни Терн челик за издржливост. Единицата е тестирана на истекување по производството за да се обезбеди производ без гориво и/или испарување протекување. Секој нов резервоар за гориво е тестиран на пат за да се обезбедат перформанси во реалниот свет и да се потврди дека секој дизајн ги исполнува нашите високи стандарди за квалитет. Конструиран до строги толеранции врз основа на длабинското знаење НА Нашите Канадски инженери ЗА делот ОЕ што е дизајниран да го замени. Фит тестиран на истата апликација за возило за која е развиена потврдувајќи од прва рака дека дизајнот се вклопува правилно и може лесно да се инсталира. Одговара Изберете : 1993-1997 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5,7 Л 1993-1997 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68