• Свеж
Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Шестоаголни Обрачи

Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Шестоаголни Обрачи

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Едноставни, но софистицирани, овие прекрасни обетки со обрач сигурно ќе воодушеват. Дизајнирани во сребро, овие обетки нудат огромен сјај и имаат шестоаголен дизајн за елегантен изглед. Овие обрачи се безбедно обезбедени со затворачи на жица и спојка.Метална Тежина : 1,27 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Обетки Со Шестоаголен Обрачрода : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 24,75 мм х 24мм, дебелина од 1,55 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Жица и Спојка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67