• Свеж
Адирондак Евон Геометриска Област Килим, Слонова Коска Мудрец, 6' 6 ' Плоштад

Адирондак Евон Геометриска Област Килим, Слонова Коска Мудрец, 6' 6 ' Плоштад

DEN 962.24

Стока
Во продавницата

Внатрешна Употреба. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68