• Свеж
Рефлексивно Куче Зимски Капут Спортски Елек Јакни Облека За Снег-Црвена, Градите: 13,5-15

Рефлексивно Куче Зимски Капут Спортски Елек Јакни Облека За Снег-Црвена, Градите: 13,5-15

DEN 703.84

Стока
Во продавницата

ТАБЕЛА СО ИСКУСНИ ГОЛЕМИНИтабелата со големини е потврдена со долгогодишно искуство со големина и одговара за повеќето раси на кучиња, ве молиме измерете го точниот обем на градите на вашето куче, должината на грбот и оставете 1-2 инчи повеќе.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : ве Молиме бидете сигурни да ја измерите големината на вашето куче пред да ја купите.Вашето бебе обично носи големина С не значи дека сите Големини И ќе одговараат на него/неа.Ако некое од мерењата е помеѓу две големини,ве молиме изберете ја поголемата големина. ОТПОРЕН НА ПРСКАЊЕ, ФЛЕКСИБИЛЕН, УДОБЕН со велкро под градите и вратот го олеснува ставањето и соблекувањето, не мора да ја кревате ногата на кучето ;. СТИЛСКИ . МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ, ЛЕСНА за ЧУВАЊЕ можете да го третирате како обичен капут, само фрлете го во машина за перење кога е валкано, само чувајте го како и секоја друга облека;. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ ние нудиме 7*24 часа услуги на клиентите, ќе одговориме на вашата е - пошта во рок од 24 часа за какви било прашања;ние го гарантираме вашето задоволство за замена,враќање и враќање на парите, ве молиме слободно контактирајте не прво; Рефлексивно Куче Зимски Капут Спортски Елек Јакни Облека За Снег-Црвена,Градите : 13,5-15",Должина На Грбот : 10".

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67