• Свеж
Стилски Сјај И Сјај Хајлајтер-Монарх 0. Оз Хајлајтер

Стилски Сјај И Сјај Хајлајтер-Монарх 0. Оз Хајлајтер

DEN 496.00

Стока
Во продавницата

Хајлајтер : - оваа егзотична мешавина од кокос, путер мурумуру, слезово и млечен трн нежно чисти, врвно навлажнува, управува со заплеткувања и ја прави косата треперлива. Стила Сјај И Сјај Хајлајтер-Монарх 0.2 мл Хајлајтер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи