• Свеж
Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

DEN 385.76

Стока
Во продавницата

Gogroove audiohm i DX-слушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината удобност слушалките На Gogroove audiohm i DX комбинираат аудио технологија Sonus MAX и заменливи гелови за уши што одговараат на удобност за да обезбедат неверојатно искуство за слушање! Аголните драјвери се дизајнирани да обезбедат ниво на јасна јасност на звукот што ќе треба да го слушнете за да верувате!. Микрофон и телефонска интеграцијасо вграден микрофон, повикот без раце е ветре! Оставете го телефонот во џеб и едноставно допрете го копчето на кабелот На audiohm i DX за да одговорите или да ја прекинете слушалката! Копчето исто така ја контролира репродукцијата/паузата за музика, а за i OS работи дури и Со Siri и може далечински да ги отвора itunes и да прескокнува песни со двојна чешма!. Што Е Вклучено : Gogroove audiohm i DX. Торбичка за носење, комплет совети за уши.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00