• Свеж
Табела За Обука на Училиштето пронто Со Панел За Скромност Назад, 42W 30D

Табела За Обука на Училиштето пронто Со Панел За Скромност Назад, 42W 30D

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Масите За Обука Pronto® Од marvel® се идеални за создавање приватен простор во канцеларијата, училишните училници, центрите за обука и библиотеките. Овие работни маси се погодни за индивидуална употреба или може да се групираат заедно за средини за заедничко учење. Овие маси во училницата имаат челичен панел за скромност. Челичните нозе и панелот се завршени со боја на палто отпорна на гребење, еколошка боја на кит во прав. Прилагодливите лизгалки овозможуваат стабилна работна површина. Издржливиот меламински врв е отпорен на гребење и мар со атрактивен дабов изглед. Карактеристики меламин ламинат врвот. Вертикален пристап за управување со жица во двете нозе. А. Тип На Производ : Табела За Обука. Форма : Правоаголник. Скромност Панел Вклучени : Да. Модуларен : Да. Кабелски Менаџмент : Да. Еко-Пријателски : Да. Врвен Материјал : Меламин. Димензии Големина 29 "H x 36" W x 24 "D Вкупна Висина-Врвот До Дното : 29". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 24". Големина 29 "H x 36" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 36". Големина 29 "H x 42" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 42". Големина 29 "H x 48" W x 30 "D Целокупната Ширина-Страна На Страна : 48". Големина 29 "H x 60" W x 24"D Вкупна Ширина - Од Страна На Страна : 60". Големина 29 "H x 72" W x 30 "D Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 30".

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84