• Свеж
Шампион Спортска Тешка Мрежеста Торба, 12 18

Шампион Спортска Тешка Мрежеста Торба, 12 18

DEN 294.40

Стока
Во продавницата

Носете топки, спортска опрема, книги и многу повеќе во Овие разноврсни, Светло обоени Шампионски Спортски чанти. Дизајнот на најлон-кабел со отворена мрежа, тежок, располага со речиси се додека дозволува влажната опрема брзо да се исуши. ПРЕМИУМ МРЕЖЕСТА ТОРБА : Чувајте ја И организирајте ја целата ваша фитнес опрема со овие најлонски мрежести кеси Од Шампион Спорт! Нашите торби за спортска опрема се направени со тежок, издржлив најлон и се достапни во 9 живописни бои. ПРИЛАГОДЛИВА ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ : Секоја мултифункционална вреќа со големи работи има лизгачко затворање и заклучување на врвката, за полесно да се држи сѐ подвиткано додека не ви треба. Исто така, доаѓа со ОЗНАКА ЗА идентификација за лесна идентификација. Лесна и ДИШЕ : Нашата мрежеста торба за топчиња е направена со мек материјал што дише за да овозможи брзо сушење на влажна или испотена опрема, без да остави зад себе непријатни мириси. Ова го прави одлично да се користи по патувања во базенот, или долги турнири. РАЗНОВРСНА ВРЕЌА за работи : овие торби за спортска опрема се мултифункционални-користете ги за се што ви треба зачувано! Тие можат да се користат како големи мрежести кеси за чорапи, алишта и деликатеси, или чанти за опрема за пливање и нуркање или играчки за плажа. ОДЛИЧНО ЗА СЕКОГО : Без разлика дали сте студент, родител или тренер, овие силни, безбедни мрежести кеси за складирање се совршени за да одговараат на сите ваши потреби. Организирајте топки во училишните спортски сали и центрите за рекреација и држете ја облеката за вежбање погодно подвиткана. Разновиден дизајн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84