• Свеж
Моторни Тренд Избрани Различни Моторама Автомобил Освежувач На Воздух - Долготраен Мирис Елиминатор Швајцарската Формула Мирис, Супер Сила Дезодоранс За Авто, Кам

Моторни Тренд Избрани Различни Моторама Автомобил Освежувач На Воздух - Долготраен Мирис Елиминатор Швајцарската Формула Мирис,

DEN 110.08

Стока
Во продавницата

Моторни Тренд Избрани Различни 10 Пакет Моторама Автомобил Освежувач На Воздух - Долготраен Елиминатор На Мирис Со Швајцарска Формула, Дезодорирач За Супер Јачина За Автомобил, Камион, Комбе и ТЕРЕНЕЦ. Официјален Тренд на моторот освежувачите на воздухот се направени со висококвалитетни премиум состојки за освежување на патот или дома. Нашиот Моторен Тренд Освежувачите на Воздухот мирисаат одлично и ги неутрализираат непријатните мириси во вашиот автомобил или возило. Совршен за употреба и внатре во куќата : гаражи, простории за перење, бањи, кујна, области за миленичиња и многу повеќе. (10 Пакувања - 5 Уникатни Вкусови, По 2) Швајцарска Мешавина, Ги Елиминира Мирисите, Лесната Инсталација, Долготрајниот Мирис 120 Дена, Го Освежува Воздухот во Вашето Возило, Канцеларија или Дом.

Карактеристики на производот

Поврзани производи