• Свеж
Карсон Делоса Образование ЦД-Едноставно Бохо Дизајнер Акценти Планер За ОДДЕЛЕНИЕ ПК-8, Мулти Боја

Карсон Делоса Образование ЦД-Едноставно Бохо Дизајнер Акценти Планер За ОДДЕЛЕНИЕ ПК-8, Мулти Боја

DEN 3039.84

Стока
Во продавницата

Додадете поканувачки допир во училницата и потсетете ги учениците за важноста на љубовта, соништата, пријателството и многу повеќе Со Билтенот За Акценти На Едноставно Бохо Дизајнерот. Природните елементи и живите зеленило На колекцијата Едноставно Бохо создаваат свежа, добредојдена училница каде учењето напредува. Овој комплет од 26 парчиња ги вклучува овие парчиња : . • Растение во саксии, составено од 7 парчиња(32,65 " х 63,7"). • 6 вазни со лисја (најмали : 5,28 " х 4,29", најголеми : 8,31 " х 12,3"). • 1 висечка корпа(5 " х 12.71"). • 3 светилки за приврзоци(5,5 " х 6,3"). • 2 врамени мотивациони знаци(3.66 " х 5.2"). • 3 акценти на зборови (најмал : 2.45 " х 7.53", најголем : 3.34 " х 11.35"). • 1 венец(10,81 " х 11,84"). • 3 дрвени полици (.8 " х 23"). Линијата на трендовски додатоци во училницата на Стилот на ученичка помага да се отстранат претпоставките од стајлингот и управувањето со дизајнот на училницата. Секоја колекција, дизајнирана Од Мелани Ралбаски, нуди изглед со потпис што ќе ги трансформира празните простори во извонредни простори во кои ќе уживаат учениците. Разновидноста на опции за декор во колекцијата Стил На Ученичка овозможува секој да дизајнира и украсува училници што инспирираат учење и радост!Клучни Карактеристики : јас : сетот на огласна табла обезбедува декоративен начин за мотивирање и инспирирање на студентите : Обезбедува декоративен начин за создавање атмосфера за добредојде и прикажување на инспиративна порака : Измешајте И совпаѓајте со координативни производи во истата тема : Издржлив И Еднократно Продаден како 26 парчиња/Комплет. Комплетот огласна табла обезбедува декоративен начин за мотивирање и инспирирање на учениците. Обезбедува декоративен начин за создавање пријатна атмосфера и прикажување инспиративна порака. Измешајте и совпаѓајте со координативни производи во истата тема. Издржлив и еднократно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84