• Свеж
Рона 1 диа. Двојна Завеса Прачка-Махагони

Рона 1 диа. Двојна Завеса Прачка-Махагони

DEN 575.84

Стока
Во продавницата

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува два телескопски челични столбови од 28-48 инчи и 2 финалиња. Финално Мерење : 3-1/2 "W x 2-3/8" H x 2-3/8 " D. Проекција : предна прачка до ѕид 6,75 инчи задна прачка до ѕид 3,75 инчи. Дијаметар прачка : 1 инч.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00