• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Сингапур Синџир

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Сингапур Синџир

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Познат по својот уникатен извртен дизајн овој синџир Сингапур од 1,1 мм има цврста конструкција со сјајна, полирана завршница што ја фаќа светлината со секое движење. Таа е обликувана од 10 каратно жолто злато со лесен за употреба затворач за пролет-прстен. 16 инчи во должина.Метална Тежина : 0,81 грама Тип на накит : Финишан Стил : Сингапур Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Пролетен Рингметал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 16-инчен х 1,1 ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 10к Жолто злато, Полиран, Цврст, Пролетен Прстен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67