• Свеж
Момени Геометриски Апстракт Современ Нов Бран Област Килими, Сива, 66 42

Момени Геометриски Апстракт Современ Нов Бран Област Килими, Сива, 66 42

DEN 2720.00

Стока
Во продавницата

Големина : 5 стапки. 6 во. х 3 стапки. 6 во.; Кинески рака тафтувани. Направено од 100% волнени влакна. Челична боја. 3 стапки. Л х 2 стапки. В.5 стапки. 6 во. Л х 3 стапки. 6 во. В.8 стапки. Л х 5 стапки. 3 во. В.9 стапки. 6 во. Л х 7 стапки. 6 во. В. 11 стапки. Л х 8 стапки. В. 13 стапки. 6 во. Л х 9 стапки. 6 во. В. Упатство За Нега. Рака тафтувана од стручни занаетчии користејќи специјална мешавина Од Најквалитетни Кинески волни, овие килими имаат најмеки раце и сјај што е ненадминат. Многу нови дизајни на Бранови имаат резба на раце за дополнителна длабочина и ткаење слично на тибет, мос. 5 стапки. 6 во. х 3 стапки. 6 во. Кинеска рака тафтувана. Направено од 100% волнени влакна. Челична боја. 3 стапки. Л х 2 стапки. В.5 стапки. 6 во. Л х 3 стапки. 6 во. В.8 стапки. Л х 5 стапки. 3 во. В.9 стапки. 6 во. Л х 7 стапки. 6 во. В. 11 стапки. Л х 8 стапки. В. 13 стапки. 6 во. Л х 9 стапки. 6 во. В. Упатство За Нега. Рака тафтувана од стручни занаетчии користејќи специјална мешавина Од Најквалитетни Кинески волни, овие килими имаат најмеки раце и сјај што е ненадминат. Многу нови дизајни на Бранови имаат резба на раце за дополнителна длабочина и ткаење слично на тибет, мос.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20