• Свеж
Трибека Отворено Плетен Разговор Во Собата

Трибека Отворено Плетен Разговор Во Собата

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Опуштете се во градината, или пијте коктели покрај базенот со Сетот За Разговор Трибека 4 парчиња. Со уникатен дизајн на решетка, љубовното седиште, столовите и масичката имаат плетен за смола за сите временски услови над челични рамки обложени со прав. Перничињата за седиштата се покриени со полиестер од обоено предиво отпорен на влага, додека стаклената масичка за кафе обезбедува доволно простор за пијалоци и закуски. Донесете класична забава на отворено во вашиот двор или палуба со сетот за разговор Во Трибека. Преоден дизајн. УВ отпорни сите временски смола плетен. Издржлива челична рамка обложена со прав.

Карактеристики на производот

Поврзани производи