• Свеж
Линум Насловна Турски Памук Забава Во Сонцето Шарени Пестемал Плажа Пешкир

Линум Насловна Турски Памук Забава Во Сонцето Шарени Пестемал Плажа Пешкир

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Задолжително за секое домаќинство. Вашата Забава на Сонце 100% турски Памучен Пестемал/Фута пешкир ве носи на плажа, спа центар или еден ден покрај базенот. Ќе најдете милион намени за оваа ултра мека, еколошка 100% турска памучна убавина. Завиткајте го преку лежалката, носете го како саронг или фрлете го преку рамената како шал. Пестемалот доаѓа во целосен опсег на бои и рачно се наѕира за убавина и квалитет. Можете дури и да ја користите вашата како ќебе за фрлање, чаршав или ќебе за бебиња! 100% турски памук тоа е еколошки и лесен. Измијте во ладна вода и исушете ја машината на тивок оган. Рачно ткаен дизајн достапен во неколку опции за боја. Повеќекратна употреба, плус лесно се вклопува во торба за плажа. Димензии : 73 х 36 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84