• Свеж
Професионална Шминка Викаат Гласно Хидратантен Сатенски Кармин Со Манго И Шеа Путер, Потпирајте Ги Моите Работи

Професионална Шминка Викаат Гласно Хидратантен Сатенски Кармин Со Манго И Шеа Путер, Потпирајте Ги Моите Работи

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Викајте гласно и ГОРДО Со Професионалната Шминка НА НИКС викајте гласен сатенски кармин - нијанси На Гордост! Овие шест сатенски кармини преполни со пигменти ги оптоваруваат усните со живописна, богата боја на виножито! Доставување до четири часа хидратација со само едно лизгање, секоја нијанса се внесува со манго и шеа путер за усни што се бакнуваат! Со неодоливо симпатичен куршум со печат на срце ви ги носиме овие жешки нијанси за да ја прославиме Гордоста и нашата постојана посветеност на лгбтк + заедницата. Промовирање на еднаквост за сите во љубов, и кармин исплата. Сите Професионални производи За Шминка ВО НИКС се гордо без суровост и сертифицирани ОД ПЕТА. Сатенски кармин во 6 нијанси со ограничено издание. Третира усни за 4 часа хидратација. Храбар пигмент, удобна формула. Дизајн на куршум со печат на срцето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67