• Свеж
Зел Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Зел Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипажот вратот црна Зел Ретро Стил Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Ретро Стил На Зел отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи