• Свеж
Мики и Пријатели Женски Без Шоу Чорапи, 3-Пакет, Големина 4-10

Мики и Пријатели Женски Без Шоу Чорапи, 3-Пакет, Големина 4-10

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Чувајте ги вашите денови удобни и шарени со овој 3-Пакет Мики Направен со рециклирани влакна. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Вклучува : 3 пара чорапи. Големина : големината на Чевлите 4-10 најмногу одговара. Карактеристики : Нема Шоу Чорапи; мики И Пријатели дизајни со мики Маус и Плутон.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84