• Свеж
Адам Бејкер Слава Етикета Колекција Машки Тенок Фит 2-Парче Костум - Морнарица-52Р

Адам Бејкер Слава Етикета Колекција Машки Тенок Фит 2-Парче Костум - Морнарица-52Р

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Суштински дел од гардеробата на секој маж, овој супер мек, сеопфатен костум ќе направи да изгледате елегантно, самоуверено и беспрекорно-без разлика на приликата. Ова е стилскиот, разноврсен костум што го баравте : носете го со доверба за полуформални настани со кошула за фустан, вратоврска или фрлете го преку маица или кошула во цврста боја за пообични ситуации за да го натопите вашиот изглед со вкусен излив на стил. По непобедлива цена, ова е совршен костум за свадби, дипломи, состаноци за вечера и секоја друга ситуација каде што сакате да го подигнете вашиот изглед на следното ниво. 65% Полиестер 35% Вискоза. 2-Копче пред затворање. Јакна : Тенок Фит, Затворање Со Две Копчиња, Ревер Со Засек, Двојни Странични Отвори, Два Предни Џебови Со Размавта, Целосно Обложена Внатрешност. Панталони : Тенок Фит, Рамен Фронт, Патент Летаат Со Затворање Со Кука И Копче, задни џебови со копчиња, Поставата до Коленото, Панталоните имаат недовршен раб за да можете да ги прилагодите на вашите точни мерења. Што е "Капка"? Падот е намалување на бројот на инчи помеѓу големината на палтото од костум и големината на панталоните што доаѓаат со него. Во случај на големина-40-редовна, падот би бил 6 инчи, што резултира со 34-инчен струк. Ова е ТЕНОК КОСТУМ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ, производите Со Тенок Фит го гушкаат телото по целото многу поцврсто отколку што прави стандардниот редовен костум за вклопување и дава многу поцврст, потенок, модерен изглед. Ако не сте навикнати на тенки Предмети, имајте го ова на ум кога купувате. Одличен Квалитет - Цела Година Употреба-Сува Чиста-Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи