• Свеж
Крест и Орал-Б Деца Раја Одмор Поставете Подарок На Дизни Со Четки за Заби и 4. Оз Цевки Од Паста За Заби

Крест и Орал-Б Деца Раја Одмор Поставете Подарок На Дизни Со Четки за Заби и 4. Оз Цевки Од Паста За Заби

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Откријте свет на неверојатно чистење и среќно четкање Со Грб И Орално-Б.Вашето дете ќе сака четкање со омилената Четка За Заби На Дизни Раја и паста за заби. Крест И Орален-б им помагаат на децата најдобро да ги четкаат со производи дизајнирани да поддржуваат здрава орална хигиена. Како што се развиваат нивните заби, на децата им е потребна ефикасна заштита на шуплината бидејќи губат млечни заби и трајните заби почнуваат да растат. Пастата за Заби Во Сртот штити од шуплини со блага формула за паста за заби. Рачните четки за заби имаат Влакна Со Моќен Врв за да помогнат во чистење на тешко достапни заби. Орално-Б, брендот повеќе стоматолози се користат ширум светот. Вклучува две рачни четки за заби, две пасти за заби против шуплина против флуорид од 4,2 мл и еден случај со ограничено издание со Раја На Дизни. Амортизираната глава на четката е дизајнирана да помогне во заштитата на нежните непца. Пастата за заби со вкус на меурчиња со флуор обезбедува ефикасна заштита на шуплината и ја зајакнува глеѓта. Го прави четкањето забавно со прикажување На Рајата На Дизни. Раја детски четки за заби и паста за заби на дизни за возраст од 3+години. Ограничено издание случај кој Дизни Раја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84