• Свеж
Јаглеродни влакна изгледаат капаци на воланот За Паметни Фортво 2009-2015

Јаглеродни влакна изгледаат капаци на воланот За Паметни Фортво 2009-2015

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Карактеристики : МАТЕРИЈАЛ brand 100% сосема ново, пооригинално чувство на автомобил, изработено од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. КАРАКТЕРИСТИКИ Обезбедува висококвалитетен и модерен стил на декор го менува обичниот внатрешен и надворешен дизајн на автомобилот и додава уникатни бои. КАРАКТЕРИСТИКИ предметот може да ги покрие постојните гребнатини и да спречи гребење и абразија. ИНСТАЛАЦИЈА Лесен за инсталирање, нема потреба да се прават никакви промени, самолеплива лента на грбот, нема лесно да падне. Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Изработен од Висококвалитетен Абсколор : Црн Тип На Јаглеродни Влакна : Опрема за употреба На Паста : За Бенц Смарт Фортво 451 2009 - 2015пакет Содржина : Декоративна рамка*1 белешка : 1. Лесна инсталација, доаѓа со самолеплива лента, не е потребна модификација.2. Прво проверете ја областа или локацијата на возилото каде што треба да се инсталира овој производ. Ве молиме целосно исчистете ја површината.3. Излупете го капакот и залепете го предметот во вистинската положба на автомобилот.4. Можете исто така да користите фен за коса за доволно загревање на лентата, така што лепилото ќе може подобро да се активира и да се држи до аголот Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00