• Свеж
Готвач RJ15-6 - Dc Qt. Овален Бавен Шпорет Со Алуминиумско Вметнување - Сребрено Црно

Готвач RJ15-6 - Dc Qt. Овален Бавен Шпорет Со Алуминиумско Вметнување - Сребрено Црно

DEN 1919.84

Стока
Во продавницата

Овалниот Бавен Шпорет Chefman RJ15-6-DC има алуминиумска влошка со капацитет од 6 литри што може да се користи на шпоретот и во рерната, како и во вклучената бавна основа за шпорет од нерѓосувачки челик. Користете ја нелепливата алуминиумска влошка од леано леано за да пржете зеленчук и кафеаво месо директно на шпоретот, а потоа префрлете ја во основата за бавно готвење. Користете ја ниската поставка за нежна, униформа топлина за продлабочување на богатите вкусови. Користете го високиот амбиент за подобри парчиња месо и јадења со зеленчук и житарки како супи или чорби. Чувајте топло поставување прави сигурни дека оброкот е подготвен кога ќе се. Уште повеќе, влошката се удвојува како сад за сервирање и може да оди директно од основата до масата, а потоа во фрижидер за да ги складира остатоците со брза погодност. Интегрираните рачки на влошката го олеснуваат кревањето и носењето, дури и кога носите белезници за рерна, додека страничните рачки за престој на шпоретот обезбедуваат безбеден, удобен транспорт од дома до забави или грнчари и повторно назад.Содржина на пакетот : бавен шпорет подвижен прирачник за вметнување/Рецепт Висина На гаранцијата : 0. Ширина : 0. Длабочина : 0. Тежина : 0. Боја : Нерѓосувачки Челик. Оперативен Систем. Вклучени Батерии. Потребни Се Батерии. Број На Батерии. Тип На Батерија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00