• Свеж
Дорман АС62065ПР Предна Управувачка Шипка За Прилагодување На Крајниот Ракав За Специфични Модели На Исузу, избрани Црни Вклопувања: 1988-КОНВЕНЦИОНАЛЕН ИСУЗУ

Дорман АС62065ПР Предна Управувачка Шипка За Прилагодување На Крајниот Ракав За Специфични Модели На Исузу, избрани Црни Вклопувања:

DEN 3036.16

Стока
Во продавницата

Овој ракав за прилагодување на крајот на вратоврската за управување е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за да обезбеди сигурна замена за оригиналниот дел на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој ракав за прилагодување на крајот на прачката за управување е изграден за да одговара на вклопувањето и функцијата на делот за залихи на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Исузу Пикап : 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00