• Свеж
Елегантни Предива П52-100-Ф Папрат Зелено Небесно Предиво

Елегантни Предива П52-100-Ф Папрат Зелено Небесно Предиво

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Имаме голем избор на предиво, лента, волна и канап за избор во различни големини и бои. Исечете и користете ја количината што ви е потребна за шиење, лепење или врзување за сите ваши потреби за изработка. Карактеристики зелено Небесно Предиво Спецификации Боја : Папрат Зелена Тежина : 3,52 фунти-SKU : NMG439160 имаме голем избор на предиво, лента, волна и канап за избор во различни големини и бои. Исечете и користете ја количината што ви е потребна за шиење, лепење или врзување за сите ваши потреби за изработка. Карактеристики Папрат Зелено Небесно Предиво. Спецификации Боја : Папрат Зелена. Тежина : 3,52 килограми. - ШКУ : НМГ439160.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67