• Свеж
Тактичка Алатка ПРАШКА АКУ ГРАДИТЕ И Торба За Рамо

Тактичка Алатка ПРАШКА АКУ ГРАДИТЕ И Торба За Рамо

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Оваа мини тактичка торба е совршено компактно решение за организирање и носење на вашата дневна опрема и предмети како што се вашиот паричник, клучеви, лична карта и кредитна картичка. Погоден за пешачење, кампување, лов, геокаширање, присуство на настани/фестивали, работа, училиште, на отворено и За Е.Д. Ц. (секојдневно носење). Има една главна преграда со џебови внатре; два предни џебови со патент; џеб со копче за прицврстување на грбот; скриен џеб во близина на ременот; четири Д-прстени. Се одликува со кабриолет торба (пакет за гради, торба за гласници, торба за рамо, чанта, ранец); надворешен систем за проширување МОЛЕ дизајниран да се користи во комбинација со друга опрема за приспособени додатоци; отстранлив и прилагодлив ремен за рамо; систем за банџи кабел напред; бесплатна лепенка За Американско Знаме. Конвертибилна торба (пакет за гради, торба за гласници, торба за рамо, чанта, ранец); надворешен систем за проширување НА МОЛЕ дизајниран да се користи во комбинација со друга опрема за приспособени додатоци; отстранлив и прилагодлив ремен за рамо; систем за банџи кабел напред; бесплатна лепенка За Американско Знаме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67