• Свеж
Нурисон Елација Апстрактен Современ Тепих Од Сива Слонова Коска

Нурисон Елација Апстрактен Современ Тепих Од Сива Слонова Коска

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Од гроздобер цветни дезени до јасни геометриски и апстрактни дизајни, Колекцијата На радост на теписи за површина создава шик основа за вашиот декор. Изберете од низа големини на килими за да го надополните влезот, дневната соба, спалната соба со свеж стил. Стручно изработени од полипропиленски и полиестерски влакна со низок профил за траен комфор, лесно чистење и мека текстура. Земјените тонови во апстрактни неправилни ленти создаваат неодоливо шик основа за вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Машина изработена од издржливи полипропиленски и полиестерски влакна, овој тепих за Собирање На Елација е олицетворение на модерен стил. Без разлика дали вашиот дизајн вкус е минималистички или малку повеќе рустикален глам, овој неутрален тепих од слонова коска, беж и сива област е токму она што ви треба за да ги споите различните елементи на вашата соба. Модерен апстрактен дизајн на тепих во неутрална слонова коска, беж и сива боја е шик основа за рустикален глам и современи поставки. Машина направена низок куп е издржлив, лесен за чистење, мек на допир. Идеално дополнување на дневната соба, спалната соба или домашната канцеларија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00