• Свеж
Ханес Мажите Долго Џон Спиење Во Собата

Ханес Мажите Долго Џон Спиење Во Собата

DEN 463.84

Стока
Во продавницата

Добијте пријатно Во Сетот За Спиење Ханес 2 парчиња Лонг Џон. Супер мекото памучно ребро 1х1 100% БЦИ е совршена ткаенина за да ве стопли ноќе и да се излади во текот на денот. Комбинациите на 3 копчиња хенли дизајн и џогер додаваат стил на овој сет, не можете да погрешите. Долг Ракав 3 Копче Хенли. Копче Летаат Џогер. Удобен еластичен појас. 1х1 ребро ткаенина. манжетни задници и ракави со манжетни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84