• Свеж
Весели Миленичиња Животинско Рамно Зебра Полнење Бесплатни Играчки За Кучиња, Големи

Весели Миленичиња Животинско Рамно Зебра Полнење Бесплатни Играчки За Кучиња, Големи

DEN 509.44

Стока
Во продавницата

Донесете дополнителна возбуда во колекцијата на вашето домашно милениче со Оваа Играчка За Кучиња Без Полнење. Има компактна големина која е идеална за различни раси да уживаат во играњето. Оваа играчка за влечење кучиња има живописна низа бои што гарантира дека може лесно да се најде кога е време за некоја игра. Тој е лесен, така што вашето куче може да го носи со себе во движење без напор. Дизајнот без полнење ја прави оваа играчка безбедна за џвакање на кучињата. Тоа ќе направи убав додаток на вашиот дом со својот уникатен изглед. Оваа играчка е достапна во различни животински форми. Животинска Рамна Глава Голема Зебра : Увезена. Секој продаден одделно. Играчките за кучиња од животни доаѓаат во различни дизајни. Овој пакет содржи 1 играчка за кучиња со димензии приближно 13"Л. Достапен во алигатор, жирафа, игуана, патка и зебра.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84