• Свеж
Гроздобер Јаксон Традиционална Област Килим, Сива Мулти, 6' 6 ' Круг

Гроздобер Јаксон Традиционална Област Килим, Сива Мулти, 6' 6 ' Круг

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.000 производи на SAFAVIEH денес.САФАВИЕХ ГРОЗДОБЕР ВТГ117 - 2770 Греј / Мулти Килим Колекцијата на Гроздобер килим се одликува со теписи во антички стил, преодна област. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи