• Свеж
Томи Бахама За Неа 3. Оз ЕДП Спреј

Томи Бахама За Неа 3. Оз ЕДП Спреј

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Томи бахама за Неа од Томи Бахама Е Цветен Овошен Гурмански мирис за жени. Томи бахама За Неа беше лансиран во 2#N/A13. Врвните ноти се мандарински портокал, јаболко и орли помине; средните ноти се гарденија, хелиотроп и цветни ноти; основните ноти се ванила, пачули, пралина и мошус. Томи Бахама За нејзиниот Спреј од 3,4 мл ЕДП : Сите наши мириси се 100% оригинали од нивните оригинални дизајнери. Ние не продаваме никакви нокаути или имитации. Пакувањето за овој производ може да варира од она што е прикажано на сликата погоре. Ние нудиме многу голема продажба и попусти што го прави овој мирис поевтин отколку во стоковните куќи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи