• Свеж
Каролини Богатства ЦК2034СН Бел Боксер И Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

Каролини Богатства ЦК2034СН Бел Боксер И Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Каролини Богатства CK2034 SN Бел Боксер И Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, повеќебоен Држач За Леплива Нота со специфични уметнички дела за боксер од раса од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен Декоративен Држач За Леплива Белешка. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Божиќен Снешко Каролин Богатства. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Држи лепливи белешки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

Смири се Чувајте го удобно Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина за истегнување, Овој Блаж�

DEN 2.33

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33