• Свеж
МРЛ12-Монитор Или Монтирање На Ѕид На ТВ, Навалување и Свртување кон Екраните, Црно

МРЛ12-Монитор Или Монтирање На Ѕид На ТВ, Навалување и Свртување кон Екраните, Црно

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

AVF MRL12-а е монтажа на ѕид за навалување и вртење на мониторот за екрани од 13 до 27 инчи и поддржува до 22 фунти. Монтажа на ѕид вашиот монитор не само што ослободува вреден простор на бирото, туку исто така ви овозможува да го поставите мониторот во вашиот избор на поглед на пејзаж или портрет, и под саканата висина и агол на гледање за дополнителна удобност и намалено оптоварување. Мониторот може да биде навален за 14 степени и се врти лево и десно. Има профил од само 2,3" и е КОМПАТИБИЛЕН СО ВЕСА 75х75-100х100мм. Поддржан Уред За Информации За Производот : Поддржан Е Рамен Панел Број На Дисплеи : 1 Максимален Капацитет на Оптоварување : 22,05 фунти Минимална Големина На Екранот Поддржана : 13" Максимална Големина На Екранот Поддржана : 27" Карактеристики : Навалување Физички Карактеристики Боја : Црна ВЕСА Монтирање Компатибилен : Да Стандард ЗА Монтирање ВЕСА : 75 х 75, 100 х 100 тежина (приближно) : 1.23 фунти РАЗНО пакет содржина : монитор ѕид монтирање навалување и свртување. Монтажа Хардвер. Дополнителни Информации : Ослободете го просторот на вашето биро. Монтирајте го Вашиот Пејзаж или Портрет на екранот. Компатибилност : Гаранција За Монитор Ограничена Гаранција : Доживотно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

Смири се Чувајте го удобно Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина за истегнување, Овој Блаж�

DEN 2.33